Stemmen op de verenigingen in ons dorp!

Rabobank Clubkas Campagne

Wij, onderstaande verenigingen uit Zalk, doen mee met de Rabobank Clubkas Campagne. Iedere klant vanaf 12 jaar van de Rabobank krijgt 5 stemmen om te verdelen. De unieke code hiervoor ontvang je van de Rabobank per mail of post. Je kan per doel maximaal 2 stemmen weggeven. Wij vragen u en jou deze 5 stemmen over de 3 Zalker verenigingen te verdelen. Stemmen kan van 15 maart tot en met 1 april. Doet u mee? Check uw mail of post voor de code en steun de verenigingen. Alvast bedankt voor uw stem.

 

Sport Vereniging Zalk

Het bestedingsdoel:
SV Zalk bestaat binnenkort 50 jaar. Voor dat jubileum willen we graag geld genereren om een jubileumboek te maken en activiteiten te organiseren om dit te vieren.  Uw stem zouden wij daarvoor graag ontvangen om zo van het jubileum een mooie herinnering te maken en te houden

 

Dorpshuis An de Steege

Het bestedingsdoel:
Wij willen een gezellige dorpskamer realiseren in ons dorpshuis waar jongeren en ouderen zich kunnen bezighouden met diverse spelen (o.a. sjoelen, dammen, schaken en darten). Ook is er ruimte om gezellig met elkaar een praatje te maken en ondertussen genietend van het prachtige uitzicht

 

Oranjevereniging Zalk

Het bestedingsdoel
De Oranjevereniging draait op veel vrijwilligers en zou graag uw stem willen om tijdens Koningsdag meer activiteiten voor de jeugd te kunnen organiseren. Ook heeft haar toneelafdeling een langgekoesterde wens voor betere verlichting en een nieuw decor. Uw stem is zeer welkom