Terugblik op de viering, 80 jaar vrijheid Zalk

We kijken terug op een gezellige dag van de  viering van “80 jaar Vrijheid in Zalk” met vele dorpsgenoten.

Vanuit de Oranjeschool een thema week “Vrijheid”en versierde fietsen. Eerst een feestdelijke opt0cht van  militaire voertiugen, gevolgd door de Brassband Excelsior op de platte kar en veel fietsende kinderen. Na het voltoijen van  optichte door versiers straen en mooi weer, gezamenlijk pannenhoken ete.

Smiddag  werd een korte toespaar gehouden door Jan Terlouw, over oa vrijheid, leven in een dorp. Gevolgd met de flm vertoning van de film, deze film kon af kijken in de nuziekzaal.

In de dorpskamer waren 5 sprekers in beeld, die allen iets vertelde over de oorlog of de de betrokkeheid bij de filmopnames van “Oorlogswinter”.

 

.        .

PS; Mocht u nog mooie filmopames en/of foto’s hebben gemaakt  van de dag? en je wilt het delen met het dorp,  meld dit bij het secretariaat per mail. Afhankelijk van de aanlevering kunnen we een mooi overzicht maken van de gezellige dag.

Namens de 4 organisaties, Brassband Excelsior, Dorpbelangen Zalk, Oranjeschool en Oranje Vereniging Zalk
Lynette van Rooijen